2024 m.rajoninis technologijų olimpiados etapas

Kovo 28 d. Ventoje vyko rajoninis technologijų olimpiados etapas. Tekstilės ir konstrukcinių medžiagų programose dalyvavę mokiniai turėjo sukurti dekoracijas velykinio margučio tema.Mokiniai buvo tikrai labai darbštūs, kūrybingi ir pagamino daug originalių ir gražių dekoracijų, taikė įvairias technologijas.Tekstilės programoje Liucija Jarušaitytė 8 klasių grupėje užėmė I-ąją vieta, II-ąja vieta pasidalino Akmėja Majauskytė ir Austėja Moliejūtė. Konstrukcinių medžiagų programoje 7-8 kl. grupėje I-ąją vietą laimėjo Ugnė Kuprytė, o Mantas Kontrimas -III-ąją. Šiuos mokinius ruošė Inga Stankuvienė ir Mindaugas Brasas 

Nuotraukos:
Inga Stankuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Naujienų archyvas