Dailyraščio konkursas 1-4 klasių mokiniams

• Paskelbta: 2024-02-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijos profesorės, Europos mokyklų ikimokyklinio ir pradinio ugdymo inspektorės, dr. Daivos Jakavonytės–Staškuvienės teigimu rašymas ranka reikalingas ne tik mokytis gimtosios kalbos – tai skatina smegenų vystymąsi, vysto raumenis, padeda greičiau įsiminti, formuoja asmenybės individualumą.

Progimnazijoje mokiniai skatinami rašyti aiškiai, įskaitomai, tvarkingai.

Artėjant Vasario 16 - ajai „Saulėtekio" pradinukai dalyvavo dailaus rašymo konkurse „Dailus raštas 2024". Visuose klasėse krebždėjo rašiklių plunksnos, vaikai kruopščiai baltuose sąsiuvinių lapuose rikiavo raideles. Kiekvienoje klasėse buvo išrinkti du dailiausiai parašyti tekstai. Tuomet atsakinga komisija: spec. pedagogė Z. Maziukienė, bibliotekininkė I. Kratavičiūtė ir socialinė pedagogė V. Šnarienė išrinko taisyklingiausiai ir dailiausiai parašytus darbelius. Visi mokinukai rašė tą patį tekstą „Vilniaus legenda", tik žodžių skaičius tekste skyrėsi. Pirmokai užrašė 28 žodžius, antrokai - 50 žodžių, trečiokai - 64, o ketvirtokai - 77 žodžius.

Nugalėtojais tapo:

PIRMA KLASĖ - I vieta Vesta Veinberger, 1c klasė, II vieta - Ema Vasiliauskaitė, 1b klasė, III vieta - Kajus Kryževičius, 1b klasė.

ANTRA KLASĖ - I vieta Saulė Stančikaitė, 2c klasė, II vieta - Matas Surkovas, 2b klasė, III vieta - Aleta Klimaitė, 2c klasė.

TREČIA KLASĖ - I vieta Emilija Kuršytė, 3d klasė, II vieta - Uršulė Knataitytė, 3b klasė, III vieta - Evelina Čereškaitė, 3c klasė.

KETVIRTA KLASĖ - I vieta Perla Pociūnaitė, 4a klasė, II vieta - Gabija Rudžinskaitė, 4a klasė, III vieta - Arnas Navickis, 4b klasė