Konstitucijos dienos paminėjimas

Spalio mėnesį 2d klasės mokiniai dalyvavo jubiliejinėje, 10-ojoje, pilietinėje akcijoje „Konstitucija gyvai“. Jie aiškinosi, kas yra Konstitucija, gilinosi į keletą straipsnių, svarstė, kaip su pagrindiniu įstatymu susijusios mokinio taisyklės. O kadangi šiemet mūsų Konstitucijai sukako 30 metų, tai piešė Konstitucijos gimtadienio tortus.

Ir štai šiomis dienomis antrokėlius pasiekė džiugi naujiena: jų Konstitucijos dienos paminėjimas išrinktas vienu iš įdomiausių! Kiek džiaugsmo, krykštavimų, šokinėjimų gavus dovaną – ekskursiją su gidu bei edukaciją „Kelias į Vasario 16-osios Nepriklausomybę“ Signatarų namuose, Vilniuje!

Dar daug kartų jaunieji piliečiai kalbės apie Konstituciją, daug aiškinsis, nagrinės, mokysis. O antrokai jau gerai įsiminė šį žodį. Štai įrodymas.

Mama:

-Tai kaip vadinasi, kai gintaro viduje būna augalų arba gyvūnų liekanų?

Gabriela:

-Kas?!

-Konstitucija.

-Ne konstitucija, o inkliuzas.

Po kelių minučių:

- Tai kaip vadinasi, kai gintaro viduje būna augalų arba gyvūnų liekanų?

-Konstitucija.

-Na ne... Pirma raidė – i.

-Ionstitucija.

Mokytoja Rasa Intienė