3-4 klasių mokinių kvadrato komanda dalyvavo zoninėse varžybose

  • Paskelbė : Rūta Zaveckienė
  • Paskelbta: 2023-11-27
  • Kategorija: Sveikinimai

          Lapkričio 24 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 3-4 klasių mokinių kvadrato komanda dalyvavo zoninėse kvadrato varžybose Mažeikių „Pavasario“ progimnazijoje.  Varžybose dalyvavo  keturios komandos: Mažeikių Pavasario, Šiaulių rajono Meškuičių, Skuodo rajono Mosėdžio ir „Saulėtekio“. „Saulėtekio“ komanda laimėjo trečiąją vietą. Visi žaidėjai apdovanoti padėkomis ir medaliais.

          Ačiū žaidėjoms Viktorijai (4c),  Gerdai (3d),  Ragnetai (3d), Emilijai (3d), Miglei (3b), Lėjai (3a) bei žaidėjams Eimantui  (4c), Neilui (4c), Domui (4c), Tautvydui (4c), Dominykui (4c), Kornelijui (4c)

 

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Naujienų archyvas