Jau ketveri!

• Paskelbta: 2022-10-31
  • Kategorija: Sveikinimai

Kaip poetas negali be mūzos, buhalteris be skaičiuotuvo (na gerai – Excel‘io), dailininkas be paletės, taip mokykla negali be Direktoriaus. Džiugu, kad jau ketverius metus „Saulėtekio“ progimnazija turi šaunią vadovę Violetą Karalienę. Ji buria kolektyvą ir rūpinasi kiekvienu bendruomenės nariu, kad visi galėtų pademonstruoti, ką geba geriausiai, galėtų tobulėti, dirbtų ir mokytųsi jaukioje ir tinkamoje aplinkoje. Mokyklos vidinių patalpų modernizavimas, skaitmeninių priemonių gausinimas, iš projektų finansuojamos išvykos mokiniams, švediškas stalas valgykloje, laisvalaikio kambarys, atskira erdvė specialiųjų poreikių mokiniams, kai jiems reikia atsikvėpti... Tai tik nedidelė ištrauka iš nuveiktų darbų sąrašo. O planų, tikime, dar daugiau. Todėl linkime sklandžių ir sėkmingų planų įgyvendinimo!

Progimnazijos ugdymo aplinkos