Direktorės sveikinimas

• Paskelbta: 2022-02-04
  • Kategorija: Sveikinimai

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija šiandien švenčia savo 55 metų Jubiliejų. Mokyklos veidas per tuos metus ne kartą keitėsi, užaugo ne viena talentingų mokinių karta, vyko pokyčiai pedagogų bendruomenėje. Šiandieninė mokyklos situacija nuteikia viltingai. Kokybiškam ugdymui užtikrinti nuolat tobulinamos vidaus ir lauko erdvės, atnaujinamas ugdymo turinys, tobulinama darbuotojų kvalifikacija. Mokykla nuosekliai siekia savo tikslų, puoselėdama tautines bei mokyklos tradicijas, įsiliedama į tarptautinius, respublikinius projektus, vykdydama vaikų sveikatinimo veiklas, skirdama dėmesio mokinių dvasinių vertybių ugdymui.

Šiandien, vaikus pasitinka mylinčios mokytojo akys, o dėl jo gerovės pluša būrys aptarnaujančio personalo darbuotojų. Didžiuojamės jų darbštumu, kūrybiškumu ir atsidavimu darbui, nes tai – indėlis į Lietuvos ateitį.

Jubiliejaus proga nuoširdžiai sveikinu visą Mokyklos bendruomenę – buvusius ir esamus mokinius, jų tėvus, darbuotojus. Tegul ir ateityje kiekvieną mūsų lydi gilus atsakomybės supratimas, meilė, pagarba ir pasitikėjimas, neblėstantis noras mokyti ir mokytis, įgyvendinat mums skirtą misiją – auginti ir augti. Sveikinu visus, kurie buvote, esate ir būsite Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos dalimi!

Su mūsų visų švente, Mielieji!

Progimnazijos direktorė Violeta Karaliene

Inga Suchodimcovienė