DofE (The Duke of Edinburghs International Award) „Saulėtekyje“

Nuo 2018 m. Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazija dalyvauja tarptautinėje DofE (The Duke of Edinburghs International Award) apdovanojimų programoje. Progimnazija šiemet išleido trečią bronzos lygio „dofiukų“ grupę. Vykdydami programą programo dalyviai išsikelia asmeninius tikslus, kuriuos įgyvendina laisvu laiku. Šių metų dalyviai kėlėsi įvairius tikslus: mokėsi groti įvairiais instrumentais ir užsienio kalbų, savanoriavo bibliotekoje, valė laiptines, rinko šiukšles tam tikrose miesto vietose, stiprino savo ištvermę, mokėsi padaryti špagatą. Baigiantis mokslo metams dalyvės įveikė dviejų dienų ir vienos nakties žygį mūsų rajono takeliais įveikdamos 32 kilometrus. Įvykdžiusios visus reikalavimus rugpjūčio 23 d. Vilniaus universiteto botanikos sode penkios progimnazijos mokinės - Gustė Laurinavičiūtė, Urtė Lukšaitė, Austėja Petruninaitė, Arvydė Riškutė ir Viltė Stonkutė - atsiėmė bronzos lygio ženklelius. Visuose pasirinktuose merginų darbuose jas lydėjo žygių vadovė A. Kazlauskienė, programos vadovė, šių eilučių autorė Monika Bertašiūtė. Programos koordinatorė V. Sobenkienė. Progimnazija didžiuojasi savo mokinėmis ir linki sėkmės įgyvendinant tolimesnius gyvenimo tikslus.

Autorius:
Monika Bertašiūtė