Savivaldybės mero sveikinimas Mokslo ir žinių dienos proga!

Brangieji pedagogai, moksleiviai ir jų tėveliai,

Kasmet ruduo atneša Mokslo ir žinių šventę, sutelkdamas mus visus bendram jaunuomenės lavinimo tikslui. Tačiau kiekviena Rugsėjo 1-oji – nepakartojama savo naujumu, išskirtinumu, sumanytais planais ir norais. Laikui bėgant ši šventė kiekvienam žmogui tampa vertybe, kuri savyje sutalpina pažangos, tobulėjimo, gėrio, šviesos, vilčių poreikį.

Mokslo metų pradžios šventė ikimokyklinukams ir pirmokams tepažadina pažinimo džiaugsmą, vyresnių klasių mokiniams – žinių troškimą. Aukite, bręskite linksmi, saugūs ir laimingi!

Tėveliams ir seneliams ši diena tesuteikia šviesią galimybę tarsi iš naujo išgyventi savo vaikystę. Teišsipildo Jūsų svajonės Jūsų vaikų ir anūkų laimėjimuose!

Pedagogus telydi pakilimas ir ryžtas įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus ir perteikti turimas žinias jaunajai kartai.

Visiems nuoširdžiai linkiu geros sveikatos, kantrybės, optimizmo, darbus ir asmeninį gyvenimą lydinčios sėkmės.

Savivaldybės meras Vitalijus Mitrofanovas

Autorius: