Patyriminė veikla "Išvirkščia mokykla"

Birželio 13 dieną mokiniai, užėję į 35 kabinetą, jaudinosi ne juokais. Ir buvo ko – lietuvių kalbos kabinetas virto Pabėgimo kambariu, iš kurio ištrūkti reikėjo per 20 minučių, antraip...

Na gerai, ne taip baisu viskas buvo. Tiesiog norintys galėjo išbandyti mokytojų J. Pociūtės ir R. Šimkuvienės mokinių atliktą patyriminę veiklą, kuri vadinosi „Išvirkščia mokykla“. Moksleiviai per visus mokslo metus gilinosi į taisyklių kūrimą, aiškinosi žaidimus vienijančius principus ir kūrė savo Pabėgimo kambario variantą. O veiklų pristatymo dieną pakvietė visus pažaisti ir kartu pasitikrinti komandinio darbo įgūdžius. Smagu, kad norinčių buvo daug, jėgas išbandė ir mokytojai. Nei vienai komandai nepavyko ištrūkti, tad saldus prizas atiteko patiems kūrėjams, tačiau niekas neliūdėjo, tik sakėsi, kad norėtų pabandyti darsyk. O refleksijos metu džiaugėsi ir tie vaikai, kurie įprastą kabinetą pavertė Pabėgimo kabinetu. Sakė, kad įvertino, kiek darbo ir loginio mąstymo reikia įdėti į iš pirmo žvilgsnio visai paprastas užduotis, pagilino kūrybos ir komandinio darbo įgūdžius, sužinojo daug naujų dalykų.

Veikla pavyko ir patiko – kartosim!

Patyriminės veiklos „Išvirkščia mokykla“ vadovės J. Pociūtė ir R. Šimkuvienė

Rena Šimkuvienė, Jolanta Pociūtė