Jaunimo bendrovės PADOVANOK veikla

„Saulėtekio“ progimnazijos 7a klasės mokinių įsteigta Jaunimo bendrovė PADOVANOK  dalyvavo „Lietuvos Junior Achievement” mokomųjų mokinių bendrovių programos „accelerator_x” Šiaulių ir Mažeikių regioninėje eXpo 2023. Mūsų jaunieji verslininkai pristatė savo verslo idėją pirkėjams ir komisijai, demonstravo lyderystės, bendradarbiavimo, finansinio raštingumo gebėjimus, lavino bendravimo įgūdžius su potencialiais investuotojais ir klientais. O taip pat turėjo galimybę gauti grįžtamąjį ryšį. Mokinių sukurti produktai sudomino mugės lankytojus, komisijos narius ir sulaukė daug teigiamų atsiliepimų. Džiaugiamės Šiauliuose pelnyta nominacija „Jaunatviškiausia idėja ir komanda“. Sveikiname šauniuosius mūsų progimnazijos verslininkus: Laurą Juodžionytę, Austėją Vaitkutę, Jordaną Raudytę, Grantą Veinberger, Ugnę Kuprytę ir linkime sėkmės!

Verslumo mokytoja Roma Rudienė

Roma Rudienė