Vieno dailininko galerija

Pagrindinis dailės būrelio tikslas – padėti atsiskleisti kūrybiškumui ir nuvyti klaidų bei „nemokėjimo“ baimę. Mokiniai kviečiami pažinti save per kūrybą, susitelkiant ne į žūtbūtinį rezultato siekimą, o nuoširdų mėgavimąsi procesu. Siekiama puoselėti mokinio susidomėjimą menu ir kūryba ir stengiamasi, kad dailės būrelyje būtų patiriamas džiaugsmas, o mokinys, sulauktų mokytojo ir draugų palaikymo, jaustųsi laisvas išreikšti savo kūrybines idėjas. Todėl "Saulėtekio" progimnazijoje atsirado erdvė "VIENO DAILININKO GALERIJAI". Čia bus nuolat keičiamos dailės darbų parodos ir pristatoma vis kito mokinio kūryba. Smagu pristatyti pirmąją parodą "Atradimai", kurios autorė Faustina Blazgytė 8b klasės mokinė. Mergina neseniai atrado kūrybos pasaulį, savyje prabudino gebėjimą įdomiai išreikšti  savo jausmus, mintis spalvų ir formų pagalba. Labai džiaugiuosi Faustinos drąsa ir linkiu dar labiau tobulėti.

Autorius:
Inga Stankuvienė