2023 m. dailės olimpiada

2023-03-09 Suaugusių ir jaunimo mokymo centre  vyko 2023 metų Lietuvos mokinių dailės olimpiados II-asis etapas. Šių metų olimpiados tema - " Eni beni diki daki- aš einu ieškoti". Ši tema olimpiados dalyvius kvietė pasvarstyti ir kurti žaidimo tema. Žmonija žaidžia jau bent 4600 metų... Žaidimas svarbus ne tik vaikystės, paauglystės laikotarpiu, žaidžiame tol, kol esame gyvi, o gal net galima sakyti: esame gyvi - kol žaidžiame? Per žaidimą ugdoma valia, ištvermė, empatija, lavinamas kūrybiškumas, vaizduotė, mąstymas, emocinis intelektas, gebėjimas bendrauti, girdėti, jausti. Galų gale „ten“ mokomės ir laimėti ir - garbingai pralaimėti. Žaidžiantis žmogus yra save ir pasaulį pažįstantis bei kuriantis žmogus. Olimpiadoje dalyvavo  ir šia tema įdomiai kūrė  "Saulėtekio" progimnazijos aštuntokai - Eva Balvočiūtė, Cezaris Esmeraldas- Boveris ir Ugnė Mišeikytė. Dailės mokytojų komisija vertino mokinių sukurtus namų ir klasės darbus. Labai įdomūs ir originalūs buvo viso rajono mokymo įstaigų mokinių darbai. Ugnei nusišypsojo sėkmė ir ji užėmė I-ąją vietą, aštuntų klasių grupėje. Labai džiaugiuosi visų trijų mokinių darbais, jų noru kurti ir sveikinu Ugnę pasiekus tokio gražaus įvertinimo.

Nuotraukos:
Inga Stankuvienė

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Naujienų archyvas