Mamyte, aš jau moku Abėcėlę!

• Paskelbta: 2023-05-11
  • Kategorija: Renginiai

,,Saulėtekio‘ progimnazijos pirmokai rugsėjo mėnesį pradėjo  žengti mažais žingsneliais į Mokslo ir Žinių šalį. Kantrių mokytojų ir rūpestingų tėvelių lydimi pirmokai mokėsi pažinti raides, skaičius, pasaulį, padėti vieni kitiems, išklausyti, mandagiai elgtis ir būti draugiškais. Ir kai visos raidelės jau buvo išmoktos, Mamos dienai paminėti, 1a, 1b, 1c ir 1d klasių mokiniai ir jų mokytojos Daiva Bražionienė, Ligita Šutkienė, Marytė Paulauskienė ir Gražina Jonušienė pakvietė mamytes į popietę ,,Mamyte, aš jau moku Abėcėlę!“. Smagu pasidžiaugti, pasididžiuoti, pamatyti, kaip raidelės sudarė prasmingus žodelius: MAMA, LIETUVA, MOKYKLA, MOKINYS,  KNYGA, AČIŪ... Mažieji pirmokėliai deklamavo eilėraščių posmus, prasidedančius įvairiomis raidėmis, dainavo ir džiaugėsi, kad jau pažįsta visas raides, gali skaityti, o skaitydami – daug ką sužinoti. Pirmokai neužmiršo ir nuoširdžiai su švente pasveikino brangiausią žmogų Žemėje-Mamą.

Linkime mūsų pirmokėliams  toliau sėkmingai semtis žinių ir išminties.

Autorius:
Pradinių klasių mokytoja Marytė Paulauskienė