Dėl pamesto elektroninio mokinio pažymėjimo

• Paskelbta: 2023-12-12
  • Kategorija: Svarbu!

Tiksliname pamesto ir pakartotinai norimo atspausdinti elektroninio mokinio pažymėjimo eigą:

1. Vaiko įstatyminiai atstovai arba pats mokinys (nuo 16 m.) turi mokyklai pateikti prašymą dėl pakartotino EMP išdavimo, kuriame būtų nurodyta priežastis (pamestas).

2. Mokinio įstatyminiai atstovai turi pervesti į nurodytą mokyklos sąskaitą EMP kainą (5,11 Eur) - ją sudaro EMP blanko ir eksploatacinių medžiagų spausdinimui kaina (3.87+1.24), kadangi kaina kintanti savo tvarkos apraše jos nurodyti nereikia.

3. Pagal galiojančius teisės aktus, šiai dienai visi mokiniai pametę EMP, turi apmokėti pakartotinai išduoto EMP išlaidas, jokių išlygų nėra.

Paruošta pagal Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus pateiktą informaciją

Elektroninis mokinio pažymėjimas turi keletą privalumų – tai inovatyvus, saugus, patikimas, su elektroniniu dienynu susietas mokinio asmens dokumentas, kuris atlieka elektroninės atsiskaitymo priemonės, savotiškos vaikų atsiskaitymo kortelės, funkcijas. Juo mokiniai gali atsiskaityti už maitinimą progimnazijoje.