Apie DofE programą

Nuo 2018 metų balandžio mėnesio Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje įgyvendina „The Duke of Edinburgh‘s International Award“ (DofE) tarptautinę programą, kuri padeda jaunimui atrasti tikslą, aistrą veikti ir vietą pasaulyje.

DofE programa – tai iš Edinburgo atkeliavusi asmeninio augimo programa, Lietuvoje nuo 2006 metų sėkmingai įgyvendinama organizacijose dirbančiose su 14 – 24 metų jaunimu. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje, taikydami šią programą, mes skatiname mokinių asmeninių ir socialinių kompetencijų ugdymą.

Nauda dalyviams

Dalyvaudami DofE programoje jaunuoliai išsikelia individualius asmeninio tobulėjimo tikslus ir savo laisvalaikiu siekia jų. Mūsų progimnazijoje programą vykdo tikybos mokytoja – Monika Bertašiūtė. Taip pat, žygių programos daliai vadovauja DofE žygių vadovas – Angėlė Kazlauskienė. DofE vadovo pagrindinis tikslas yra padėti jaunuoliui išsikelti asmeninio tobulėjimo tikslus, motyvuoti dalyvius ir džiaugtis jų pasiekimasi.

Programa pagal amžių yra išskirstoma į tris pagrindinius lygius, kuriuos įgyvendinus gaunamas įgūdžių ir nuopelnų įvertinimo sertifikatas kartu su lygio ženkleliu. Šios programos sertifikatas yra pripažįstamas tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse.

Dalyvaujant DofE programoje dalyviui suteikiamos galimybės:

• Susirasti naujų draugų;
  • Mokytis tolerancijos savo komandos draugų atžvilgiu;
  • Išmėginti veiklas, kurių dar nėra mėginę;
  • Geriau susipažinti su savo stiprybėmis ir silpnybėmis;
  • Patirti nuotykių;
  • Pasiruošti tolimesniems savo gyvenimo etapams;

DofE apdovanojimai yra ypatingai vertinami darbdavių, nes parodo jaunuolių gebėjimą motyvuoti save, mokytis iš patirties bei efektyviai planuoti savo veiklą.

Jei nori dalyvauti DofE programoje susisiek su vadovais:

• Monika Bertašiūtė (29 kabinetas)
  • Angėlė Kazlauskienė (32 kabinetas)

Plačiau apie programą Lietuvoje: www.dofe.lt

Plačiau apie programą Pasaulyje: www.intaward.org

Atnaujinta: 2024-03-14
Iki pavasario (Velykų) atostogų liko:
  • dien.
  • val.