Knygutė apie fantastinius gyvūnus

6a ir 6b klasių mokiniai, užbaigę literatūros vadovėlio skyrių apie vaizduotę, pasibalnojo savo fantazijų žirgus ir iššuoliavo į dar neegzistuojančias platybes. O paprasčiau kalbant – ėmėsi kurti fantastinius padarus, kiekvienas savo. Apipasakojo išvaizdą, pomėgius, kur gyvena, ką sugeba ir dar daug smulkmenų, o kad skaitytojams būtų lengviau įsivaizduoti – ir nupiešė. Veikla šeštokams patiko, buvo ir juokingų, ir šiurpių momentų (nemeluoju, net iš lentynos pati „liuoktelėjo“ žvakė), o geriausi darbai sugulė į vieną knygutę, nestorą kol kas, bet, manau, puslapių padaugės. Ačiū šeštokui Zeeshan Mahmood, nuveikusiam tikrai sudėtingą darbą, sujungusiam paskirus lapus į elektroninę knygą, ir mokytojai Rūtai Zaveckienei, kantriai padėjusiai ir konsultavusiai.

Knygą pavartyti galite čia: https://heyzine.com/flip-book/6190256512.html

Rena Šimkuvienė