Rebuso konkursas minint Šv. Florijono dieną

• Paskelbta: 2023-05-08
  • Kategorija: Konkursai

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 5-6 klasių mokiniai gavo kvietimą sudalyvauti Naujosios Akmenės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos organizuojamame konkurse, skirtame Šv. Florijono, Gaisrų sergėtojų dienai paminėti. Mokiniai gavo užduotį – sukurti šūkį, kuris atspindėtų priešgaisrinės saugos temas ir jį užkoduoti rebuse. Šio konkurso nugalėtojomis tapo lietuvių kalbos mokytojos Zitos Kurpiuvienės ugdomos 6c klasės mokinės Danilevičiūtė Emilė, Ruginytė Ema ir Stonkutė Emilija. Mokinės laimėto apdovanojimo atsiimti vyko į Akmenės priešgaisrinę tarnybą. Jos turėjo galimybę pasižvalgyti po priešgaisrinės tarnybos patalpas, „pasimatuoti“ priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos profesiją. Didžiuojamės mūsų išradingais ir kūrybingais mokiniais!

Aina Akonaitė - Jašmontienė