Neformalaus švietimo tvarkaraštis

Neformalaus švietimo tvarkaraštis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr.

Mokytojos vardas pavardė

Būrelio pavadinimas

Klasės

Laikas

Vieta

1

Daiva Bražionienė

Kvadratas

3 - 4 

Antradienis, 7 pamoka

M. M. sporto salė

2.

Loreta Dužinskienė

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

3-4 

Ketvirtadienis, 7 pamoka

M. M. sporto salė

3.

Ligita Šutkienė

Šviesoforas

1-4 

Ketvirtadienis, 6 pamoka

 M. M. 34 kabinetas

4.

Daina Jarušaitienė

Folkloro kolektyvas „Šarkutis“

1-4 
5-6 

Antradienis, ketvirtadienis, 7 pamoka

M. M. 6 kabinetas

6.

Sigita Gadžij

Jaunučių tautiniai šokiai

 

Jaunių tautiniai šokiai

 

Jaunių (B) tautiniai šokiai


2-4 

 

5-8

Penktadienis, 6 pamoka

Pirmadienis, trečiadienis, 7 pamoka

Pirmadienis, trečiadienis, 8 pamoka

Aktų salė

7.

Marytė Paulauskienė

Žurnalistai

3-4 
1-2 

Trečiadienis, 6-7 pamoka

M. M. 35 kabinetas

8.

Ina Batavičienė

Saviraiškos studija „Saulėtekiukas“

1-2 
3-4 

Pirmadienis, trečiadienis, 6 pamoka

M. M. 27 kabinetas

9.

Inga Stankuvienė

„Pieštukai“

1-4 

Pirmadienis, 6 -7 pamoka

D. M. 37 kabinetas

10.

Lijana Burgienė

,,Žaidžiame matematiką“

1-2 

Trečiadienis, 7 pamoka

M. M. 13 kabinetas

11 Laima Šivickienė ,,Matematikos gudručiai“

Pirmadienis, 7 pamoka

M. M. 17 kabinetas

12.

Rūta Zaveckienė

Technologinė kūryba 

„Programuoju...“ 

1-2 

3-4 

Ketvirtadienis, 6-7 pamoka

Trečiadienis, 6 pamoka

M. M. biblioteka

13.

Daiva Jovaišaitė

Jaunieji tyrėjai „Giliukai“

1-4 

Pirmadienis, 6 pamoka

M. M. 28 kabinetas

14.

Gražina Jonušienė

STEAM

1-2 

Ketvirtadienis, 6 pamoka

M. M. 37 kabinetas

15. Rasa Intienė STEAM 3-4   Penktadienis, 6 pamoka M. M. 11 kabinetas
16.

Jovita Butnorienė

Verslumo ugdymas

1-2 

Trečiadienis, 7 pamoka

M. M. 7 kabinetas

17. Agnė Tamašauskienė Verslumo ugdymas 3-4 Antradienis, 7 pamoka M. M. 21 kabinetas
18. Vilma Pliuskienė Sveikata visus metus 3 Penktadienis, 6 pamoka M. M. 14 kabinetas
19. Vaida Uogelytė-Auksorienė Lyderystės ugdymas „Ieškau savęs“ 1-4 Penktadienis, 6 pamoka M.M. prie sporto salės
20.

Inga Stankuvienė

Dailės studija „Spalvos“ 5-8

Trečiadienis, ketvirtadienis

14.45

D.M.37 kabinetas

21.

Ilona Naglienė

Dainavimo studija 5-8

Trečiadienis, 8.00-8.45

Ketvirtadienis, 14.45-15.30

D.M. 28 kabinetas

22. 

Angėlė Kazlauskienė, Monika Bertašiūtė

DofE projektas 8

Pirmadienis, 14.45-15.30

D.M. 29 kabinetas

23. 

Roma Kleinienė

Savanorių klubas 5-8

Antradienis, 14.45-15.30

D.M. 27 kabinetas

24.

Žaneta Petokaitienė

Projektas „Mes visi – europiečiai“ 5-8

Trečiadienis, 8,9 pamokos

D.M. 16 kabinetas

25. 

Rūta Zaveckienė

„Programavimo erdvė“ 5-8 kl. Antradienis, nuo 6 pamokos

D.M. 20 kabinetas

26. 

Roma Rudienė

„Ekonomika kitaip“ 5-8

Penktadienis, 13.50-14.35

D.M. 22 kabinetas

27. 

Eligijus Puzonas

Kvadratas 5-6

Pirmadienis, antradienis,    14.45-15.30

D.M. Sporto salė

28. Vitalijus Sobenka

Komandiniai žaidimai

5-8

Trečiadienis, 13.45-14.30

Ketvirtadienis, 14.45-15.30

D.M. Sporto salė
29. Vaida Uogelytė-Auksorienė Šiuolaikinis šokis 5-8

Antradienis, 13.50-14.35

Ketvirtadienis, 14.45-15.30

Aktų salė
Atnaujinta: 2022-10-14
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30