Neformalaus švietimo tvarkaraštis

Neformalaus švietimo tvarkaraštis 2022-2023 m. m.

Eil. Nr.

Mokytojos vardas pavardė

Būrelio pavadinimas

Klasės

Laikas

Vieta

1

Daiva Bražionienė

Kvadratas

3 - 4 

Antradienis, 7 pamoka

M. M. sporto salė

2.

Loreta Dužinskienė

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“

Ketvirtadienis, 7 pamoka

M. M. sporto salė

3.

Ligita Šutkienė

Šviesoforas

1-4 

Ketvirtadienis, 6 pamoka

 M. M. 34 kabinetas

4.

Daina Jarušaitienė

Folkloro ansamblis „Šarkutis“

1-4 
5-6 

Antradienis, ketvirtadienis, 7 pamoka

M. M. 6 kabinetas

5.

Sigita Gadžij

Jaunių tautiniai šokiai

5-8

 

Aktų salė

6.

Sigita Gadžij

Jaunučių tautiniai šokiai


2-4 

Penktadienis, 6 pamoka

Antradienis, 7 pamoka

Aktų salė

7.

Marytė Paulauskienė

Žurnalistai

3-4 
1-2 

Trečiadienis, 6-7 pamoka

M. M. 35 kabinetas

8.

Ina Batavičienė

Saviraiškos studija „Saulėtekiukas“

1-2 
3-4 

Pirmadienis, trečiadienis, 6 pamoka

M. M. 27 kabinetas

9.

Inga Stankuvienė

„Pieštukai“

1-4 

Pirmadienis, 6 -7 pamoka

M. M. 20 kabinetas

10.

Lijana Burgienė

,,Žaidžiame matematiką“

1-2 

Trečiadienis, 7 pamoka

M. M. 13 kabinetas

11 Laima Šivickienė ,,Matematikos gudručiai“

Pirmadienis, 7 pamoka

M. M. 17 kabinetas

12.

Rūta Zaveckienė

Technologinė kūryba „Scratcho draugas“

„Programuoju...“ 

1-2 

3-4 

Ketvirtadienis, 6-7 pamoka

Trečiadienis, 6 pamoka

M. M. biblioteka

13.

Daiva Jovaišaitė

Jaunieji tyrėjai „Giliukai“

1-4 

Pirmadienis, 6 pamoka

M. M. 28 kabinetas

14.

Gražina Jonušienė

STEAM

1-2 

Ketvirtadienis, 6 pamoka

M. M. 37 kabinetas

15. Rasa Intienė STEAM 3-4   Penktadienis, 6 pamoka M. M. 11 kabinetas
16.

Jovita Butnorienė

Verslumo ugdymas

1-2 

Trečiadienis, 7 pamoka

M. M. 7 kabinetas

17. Agnė Tamašauskienė Verslumo ugdymas 3-4 Antradienis, 7 pamoka M. M. 21 kabinetas
18. Vilma Pliuskienė Sveikata visus metus 3 Penktadienis, 6 pamoka M. M. 14 kabinetas
19. Vaida Uogelytė-Auksorienė Lyderystės ugdymas „Ieškau savęs“ 1-4 Penktadienis, 6 pamoka M.M. prie sporto salės
 

Inga Stankuvienė

     

37 kabinetas

 

Ilona Naglienė

     

28 kabinetas

 

Angėlė Kazlauskienė

     

32 kabinetas

 

Roma Kleinienė

     

27 kabinetas

 

Ilona Naglienė

     

28 kabinetas

 

Žaneta Petokaitienė

     

16 kabinetas

 

Angėlė Kazlauskienė
Monika Bertašiūtė

     

29 kabinetas

 

Rūta Zaveckienė

„Programuoju“ 5-8 kl. Antradieniais, nuo 5 pamokos

20 kabinetas

 

Roma Rudienė

     

22 kabinetas

 

Eligijus Puzonas

     

Sporto salė

 

Vitalijus Sobenka

     

Sporto salė

Atnaujinta: 2022-09-29
  • Elektroninis dienynas
  • Nuotolinis mokymasis
  • Tėvams
  • Mokiniams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 10.55 - 11.40
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30
Iki rudens atostogų liko:
  • dien.
  • val.
  • min.
  • sek.