Neformalusis ugdymas

NAUJOSIOS AKMENĖS „SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJA

NEFORMALIOJO UGDYMO BŪRELIŲ DARBO GRAFIKAS 2019– 2020 M. M.

 

Eil.

Nr.

Būrelio pavadinimas

Vadovas

Vieta

Darbo laikas

I

II

III

IV

V

  1.  

Dailės studija „Spalvos“  5 – 8 kl.

I. Suchodimcovienė

37 kab.

 

 

14. 45

 

 

  1.  

Dailės studija „Pieštukai“  1 – 4 kl.

I. Suchodimcovienė

37 kab.

13.45

 

 

13.45

 

  1.  

Ekologinis klubas  5 – 8 kl.

A.Kazlauskienė

32 kab.

 

 

14.45

 

 

4.

Jaunių šokių kolektyvas    4–6 kl.

S. Gadžij

Aktų salė

18.30

 

18.30

 

 

5.

Jaunučių šokių kolektyvas1–2 kl.

S. Gadžij

Aktų salė

14.00

 

13.30

 

 

6.

Jaunučių šokių kolektyvas   3-4 kl.

S. Gadžij

Aktų salė

17.00

 

 

16.45

 

7.

Dainavimo studija     5 – 8 kl.

I. Naglienė

35 kab.

 

 

12.55;

14.45

13.45

 

8.

Mažieji dainorėliai   1 – 4 kl.

I. Batavičienė

27 kab.

 

13.00

 

13.00

 

9.

Proj. „Europos mokykla“ 6 – 8 kl.

Ž. Petokaitienė

46 kab.

 

 

 

 

14.30

10.

DofE projektas

A.Kazlauskienė

M. Bertašiūtė

32 kab

29 kab.

 

14.45

 

 

 

11.

Informatikų būrelis

R. Bitinas

20 kab.

 

 

13.45

 

 

12.

Dizaino būrelis    6 – 8 kl.

G. Liaukšienė

31 kab.

 

13.45

 

 

 

13.

Drožėjų būrelis    4 – 8 kl.

V. Rimkevičius

Dirbtuvės

13.45

14.30

 

 

 

 

14.

Mokyklos laikraštis  1 – 4 kl.

M.Paulauskienė

20 kab.

 

 

12.55

 

 

15.

Mokinių taryba

J. Pociūtė

36 kab.

 

 

14.45

 

13.45

16.

Kvadratas  5 – 6 kl.

E. Puzonas

Sporto salė

14.45

 

 

14.45

 

17.

Krepšinis berniukams 7 – 8 kl.

E. Puzonas

Sporto salė

 

14.45

 

 

 

18.

Komandiniai žaidimai.

V. Sobenka

Sporto salė

 

 

13.45

14.30

 

 

19.

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ 3-4 kl.

 

L. Dužinskienė

Sporto salė

mokyklėlė

 

13.00

 

13.50

 

20.

Kvadratas 3 – 4 kl.

D. Bražionienė

Sporto salė

mokyklėlė

 

13.50

 

13.00

 

21.

Judrieji žaidimai 1 – 4 kl.

G. Jonušienė

Sporto salė

mokyklėlė

 

 

13.00

 

 

22.

Judrieji žaidimai 1 – 4 kl.

J. Butnorienė

Sporto salė

mokyklėlė

13.00

 

 

 

 

23.

„Šviesoforas“ 2 – 4 kl.

L. Šutkienė

34 kab.

Mokyklėlė

 

 

 

12.55

 

24.

Informacinių technologijų būrelis

V. Lukošiūnas

Biblioteka

Mokyklėlė

 

 

13.00

 

 

25.

„Gudručių mokyklėlė“

L. Burgienė

13 kab.

Mokyklėlė

 

 

12.55

 

 

26.

Savanorių klubas

R. Kleinienė

37 kab.

 

 

14.45

 

 

27.

Informacinių technologijų būrelis

R. Zaveckienė

20 kab.

 

12.55;

13.50

 

 

 

28.

Folklorinis ansamblis 1 – 6 kl.

D. Jarušaitienė

6 kab.

Mokyklėlė

 

12.55

12.55

 

 

29.

 Būrelis „Giliukai“

D. Jovaišaitė

 

10 kab.

Mokyklėlė

 

 

 

12.55

 

 

 

 

                               Direktoriaus pavaduotoja ugdymui                                                                              Vanda Sobenkienė