Mes prisimename, kodėl esame laisvi...

• Paskelbta: 2023-01-17
  • Kategorija: Renginiai

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos 1-8 klasių mokiniai ir dalykų mokytojai jau 17 kartą dalyvauja pilietinėje iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Jos metu žvakutės sužimba visuose mokyklos languose, o mokytojai su mokiniais dalinasi prisiminimais apie sausio 13-osios įvykius.

Pirmos pamokos metu vyko akcija 5-8 klasių mokiniams, inicijuota mokinių tarybos „Linkėjimai laisvei“, kurios metu mokiniai užrašė savo linkėjimus ir padėkas ant trispalvių, jos puoš mokyklos fojė per visas artėjančias valstybines šventes. Fizinio ugdymo mokytojai savo veiklose integravo patriotiškumo simboliką. Akcijų iniciatoriai: istorijos mokytja G.Sudarienė, tikybos mokytojos M.Bertašiūtės vadovaujama Mokinių taryba, fizinio ugdymo mokytojai E.Puzonas bei V.Sobenka, koordinatorė J. Pociūtė.

M. Bertašiūtė, J. Pociūtė, R. Rudienė