Mes - miesto šventėje!

Rugpjūčio 15 d. Naujosios Akmenės miestas tapo įvairiausių organizacijų, asociacijų, įmonių bei užsienio svečių akcentu - 70-ies metų jubiliejaus proga miesto gatvės nusidažė ryškiomis spalvomis, o muzika ir šypsenos džiugino gyventojus bei svečius! Šventinėje eisenoje žygiavo ir mūsų mokyklos delegacija.

Nuotraukų autorė Jolanta Pociūtė

Birželio 10–14 dienomis Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje pagal vaikų socializacijos projektą organizuotas turiningas laikas vaikų vasaros stovykloje „Saulutė“.

Džiaugiamės naujais tautiniais rūbais!

Edinburgo hercogo apdovanojimų programa (angl. The Duke of Edinburgh‘s International Award, toliau - DofE) - sukurta Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos II vyro princo Filipo.

Priešpaskutinę pavasario dieną anglų kalbos mokytojos Roma Kleinienė, Rosvita Joniškienė ir Edita Ramanauskienė 2-4 klasių mokinius sukvietė į džiaugsmingą apdovanojimų pamoką mokyklos kiemelyje.

Sulaukėme Kalbos (lietuvių) Kengūros 2019 ir Gamtos Kengūros 2019 rezultatų.