Pranešimai

Seneliai ir anūkai ,,Saulėtekyje"

        Jau daug metų ,, Saulėtekio'' progimnazijos ketvirtokai pakviečia savo senelius pabūti drauge, parodyti save mokyklinėje aplinkoje. Šiais metais taip pat keturių klasių ketvirtokai pakvietė senelius į ,,Anūkų ir senelių vakaronę''. Anūkai deklamavo, dainavo, šoko, grojo, vaidino savo svečiams. O seneliai nebuvo vien koncerto žiūrovai, teko prisiminti, kelis liaudiškus žaidimus, pasaką ,,Pagrandukas'' ir joje ,,sudalyvauti“ , užbaigti patarles. Dėkojame seneliams atvykusiems į šventę ir pradžiuginusiems savo anūkus.

Mokytojos 
Ankstesnės naujienos


Birželio 10 d. 9 val. būsimus pirmokus kviečiame  susitikti su mokytojomis!

Gegužės 11 d. Šiaulių arenoje įvyko respublikinės moksleivių foklorinių šokių varžytuvės “Patrepsynė”.

Aerobikos konkurso tikslas -  skatinti mokinius daugiau judėti, gausinti fiziškai aktyvių mokinių būrį, žadinti jų norą išbandyti naujas aktyvumo formas ir metodus.

Bandomasis žygis yra teorinių ir praktinių žinių patikrinimas, kad galėtume toliau dalyvauti bronzos kvalifikaciniame žygyje.  Bandomajame  žygyje  taip pat dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Šiaulių.

   Džiaugiamès ir sveikiname mokinius, laimèjusius prizines vietas piešinių konkurse priešgaisrine tema.