Pranešimai

Saugaus eismo konkursas ,,Šviesoforas“

      Pradinių klasių mokinių konkursas ,,Šviesoforas“ vyksta visoje respublikoje 4 etapais: jaunieji eismo dalyviai pirmiausia varžosi mokyklose , vėliau rajonuose, nugalėtojai varžosi regioninėse varžybose, o vėliau respublikoje.

     Gegužės 10 dieną Akmenės rajono sporto centre vyko rajoninis saugaus eismo konkursas ,,Šviesoforas“. Jame dalyvavo mūsų mokyklos komanda: Domas Karalevičius - 1 b, Ema Ruginytė – 2 c, Matas Sutkus – 3 d, Benas Kaikaris – 4 c.

     Konkurse mūsų mokyklos komandai reikėjo atlikti šias užduotis: parodyti kaip teisingai reikia prisisegti atšvaitus, kelių eismo užduotyse kiekvienas mokinys atliko testą ir žymėjo teisingus atsakymus , vėliau dalyvavo ,,Protų mūšyje“, kuriame visa komanda atsakė į 10 gana sudėtingų klausimų, paskui visa komanda stebėjo vaizdo siužeto užduotį ir nurodė pastebėtas eismo dalyvių daromas klaidas. Ypač atsakingai reikėjo atlikti praktinę užduotį, kur, stebint policininkams, mokiniai turėjo teisingai pereiti gatvę per pėsčiųjų perėją ir sankryžą.

     Laimėjusi I-ąją vietą rajoniniame saugaus eismo konkurso etape mūsų mokyklos komanda gegužės 23 d. dalyvavo regioniniame saugaus eismo konkurso etape, kuris vyko Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje. Šiame konkurse dalyvavo 9 komandos iš Akmenės, Šiaulių, Joniškio, Pakruojo rajonų. Čia reikėjo atlikti tokias pat užduotis, bet jos buvo jau daug sudėtingesnės.

     Gegužės 30 d. vyks respublikinis saugaus eismo konkursas , kuriame dalyvaus I-ąją ir II-ąją vietas laimėjusios komandos iš Kuršėnų Daugėlių pagrindinės mokyklos ir Pakruojo rajono Rozalimo pagrindinės mokyklos.

 ,,Šviesoforo“ būrelio vadovė Ligita Šutkienė

Ankstesnės naujienos


Gegužės 15 dieną būsimieji 5-okai lankėsi „didžiojoje“ mokykloje.

Gegužės 23 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės.

  Gegužės 16 dieną 17-ai mokinių, kurie yra olimpiadų, konkursų prizininkai, buvo skirta dovana  - pažintinė kelionę į Vilnių.

   Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės muzikos mokykla!

2019 m. gegužės 28 dieną 17 val. kviečiame į Modesto Ulberkio koncertą rečitalį!