Muzikos mokyklos mokytojai ir jų auklėtiniai vėl kartu su mumis!

Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės muzikos mokykla! Šį kartą pradinukai buvo pakviesti į Naujosios Akmenės kultūros rūmus, kuriuose  pristatė savo metų darbą – puikų koncertą, kuriame muzikavo ir dainavo „Saulėtekio“ progimnaziją lankantys mokiniai. Kaip smagu matyti ant scenos savo klasės draugą! Kaip džiugu nuo scenos regėti, jog klasės draugai tau moja ir ploja, nes tu drąsiai  dainuoji ar groji!  Dėkojame mokytojai Romenai Šimkuvienei už džiugias ir muzikalias akimirkas gegužės 21 dienos koncerte!

Naujosios Akmenės “Saulėtekio” progimnazija kartu su muzikos mokykla ugdo gražų būrį įvairiapusiškai išsilavinusių vaikučių!

Mokytoja Rūta Zaveckienė

2019 m. gegužės 28 dieną 17 val. kviečiame į Modesto Ulberkio koncertą rečitalį!

Mokyklinių uniformų užsakymas vyks birželio 10 d. ir 19 d. nuo 9 val. ryto iki 12 val.  Kviečiame dovanoti ar parduoti mokinių išaugtas, tvarkingas mokyklines uniformas!

Jau daug metų ,, Saulėtekio'' progimnazijos ketvirtokai pakviečia savo senelius pabūti drauge, parodyti save mokyklinėje aplinkoje.

Birželio 10 d. 9 val. būsimus pirmokus kviečiame  susitikti su mokytojomis!

Gegužės 11 d. Šiaulių arenoje įvyko respublikinės moksleivių foklorinių šokių varžytuvės “Patrepsynė”.