Mokyklinė uniforma

Remiantis mokyklos tarybos sprendimu  (2015-08-26, protokolas Nr. 4), „Saulėtekio“ progimnazijos mokiniai privalo dėvėti mokyklinę uniformą: tamsiai mėlynos spalvos džemperį su mokyklos logotipu ir  klasės pasirinktos spalvos marškinius arba polo marškinėlius.

Mokyklinių uniformų užsakymas vyks birželio 10 d. ir 19 d. nuo 9 val. ryto iki 12 val. mokyklėlės  V. Kudirkos g. 5a sporto salėje (pinigai už mokyklines uniformas mokami užsakymo metu)

Kviečiame dovanoti ar parduoti mokinių išaugtas, tvarkingas mokyklines uniformas! ! ! Jas perduokite klasės vadovui ar socialinei pedagogei Vilijai Šnarienei.

Džemperiai (kaina SU emblema)

Džemperis (dydis 122-164)

Džemperis (dydis XS-XXL)

Žaketai (kaina SU emblema)

Žaketas (dydis 122-164)

Žaketas (dydis XS-XXL)

Sarafanai (kaina SU emblema)

Sarafanas klostuotas (dydis 122-152)

Sarafanas klostuotas (dydis XS – XXL)

Sarafanas lygus (dydis 122-152)

Sarafanas lygus (dydis XS – XXL)

Sijonai

Sijonas klostuotas (dydis 122-152)

Sijonas klostuotas (dydis XS –XXL)

Papildomi priedai ir paslaugos

Mokyklos emblema – prisegama

3,00 €

Mokyklos emblema –

siuvinėjama ant uniformos

2,00 €

Antsiuvas ant alkūnių (2 vnt.)

2,00 €

Gaminio /rankovių ilgio koregavimas

1,00 €/ 1,00 €

Pavienių uniformų užsakymo „Savitas stilius“

parduotuvėse administravimo mokestis

(pridedamas prie uniformos kainos)

Pavienių uniformų užsakymo internetu

siuntimo ir administravimo mokestis

( pridedamas prie užsakymo sumos)

*Kainos nurodytos su PVM.

**MOKYKLOS EMBLEMA SIUVINĖJAMA.

Dėmesio dėl paliktų daiktų mokykloje! Po birželio 19 d., neatsiradus savininkams, kokybiškus daiktus atiduosime labdaringoms organizacijoms:)

Jau daug metų ,, Saulėtekio'' progimnazijos ketvirtokai pakviečia savo senelius pabūti drauge, parodyti save mokyklinėje aplinkoje.

Birželio 10 d. 9 val. būsimus pirmokus kviečiame  susitikti su mokytojomis!

Gegužės 11 d. Šiaulių arenoje įvyko respublikinės moksleivių foklorinių šokių varžytuvės “Patrepsynė”.

Aerobikos konkurso tikslas -  skatinti mokinius daugiau judėti, gausinti fiziškai aktyvių mokinių būrį, žadinti jų norą išbandyti naujas aktyvumo formas ir metodus.

Bandomasis žygis yra teorinių ir praktinių žinių patikrinimas, kad galėtume toliau dalyvauti bronzos kvalifikaciniame žygyje.  Bandomajame  žygyje  taip pat dalyvavo mokiniai iš Joniškio, Šiaulių.