Pranešimai

Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės 2019

    Gegužės 23 dieną Akmenės gimnazijos stadione vyko Akmenės rajono pradinių klasių mokinių Olimpinės žaidynės. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ mokyklos pradinukų komandą sudarė 17 šaunių sportininkų. Mokiniai iš penkių mokyklų rungėsi kamuoliuko metimo, šuolio į tolį, 30m bėgimo rungtyse ir estafetiniame bėgime.

     Šuolio į tolį rungtyje puikiai pasirodė pirmokė Gabrielė Kaniavaitė- laimėjo I-ąją vietą tarp pirmokių, Aja Mikulevič I-ąją vietą tarp trečiokių, Juras Zaveckis  I-ąją vietą tarp ketvirtokų. Vilimantas Laurinaitis- II-ąją vietą tarp antrokų, Kajus Kazlauskas –III-ąją vietą tarp trečiokų.

      Kamuoliuko metimo gungtyje I-ąją vietą laimėjo pirmokas Deimenas Nikelis, I-ąją vietą- trečiokė Liepa Vitkutė, III vietą -trečiokas Ervinas Rimkevičius.

   30m begimo rungtyje I-ąją vietą laimėjo pirmokė Austįja Pociūtė, I-ąją vietą  - trečiokas Grantas Veinberger, II-ąją  vietą laimėjo trečiokė Julijana Bortnik,  III-iąją vietą – antrokas Benas Andriulis.

   Visi nugalėtojai apdovanoti medaliais, visi dalyviai gavo šaunias dovanas- kuprines. Džiaugiamės sportiškais mokiniais , sveikiname ir dėkojame už puikius sportinius pasiekimus. Ačiū organizatoriams už šaunią sporto šventę.

                        Komandos trenerės Loreta Dužinskienė ir Daiva Bražionienė
Ankstesnės naujienos


  Gegužės 16 dieną 17-ai mokinių, kurie yra olimpiadų, konkursų prizininkai, buvo skirta dovana  - pažintinė kelionę į Vilnių.

   Džiaugiamės ilgamečiu bendradarbiavimu su Naujosios Akmenės muzikos mokykla!

2019 m. gegužės 28 dieną 17 val. kviečiame į Modesto Ulberkio koncertą rečitalį!

Mokyklinių uniformų užsakymas vyks birželio 10 d. ir 19 d. nuo 9 val. ryto iki 12 val.  Kviečiame dovanoti ar parduoti mokinių išaugtas, tvarkingas mokyklines uniformas!

 

  Jau daug metų ,, Saulėtekio'' progimnazijos ketvirtokai pakviečia savo senelius pabūti drauge, parodyti save mokyklinėje aplinkoje.