Pranešimai

Teisinė diena. Paskaita „Pareigos+teisės=atsakomybė“.

        Kovo 26 dieną  Lietuvos probacijos tarnybos Šiaulių regiono skyriaus specialistas Marius Šimkus ir prokuroras Sigitas Bružas 8-ų klasių mokiniams vedė paskaitą.

        Mokiniai buvo supažindinti su Probacijos tarnybos veikla bei nepilnamečių baudžiamosios atsakomybės ypatumais, veiksniais, turinčiais įtakos nusikalstamų veikų padarymui, bausmių (nesusijusių su laisvės atėmimo bausme) paskirtimi bei ypatumais, probacijos tarnybos ir nuteistojo veiksmais siekiant šalinti veiksnius, turinčius įtakos naujų nusikalstamų veikų padarymui. Ypač didelį nepilnamečių susidomėjimą sukėlė Probacijos tarnybos atstovo pademonstruotos įpareigojimų, pareigų, draudimų stebėjimui Probacijos tarnybos naudojamos elektroninio stebėjimo priemonės bei specialios techninės priemonės. Sulaukta daug klausimų, į kuriuos išsamiai atsakyta. Remiantis pavyzdžiais buvo pasakojama apie neblaivių asmenų padarytus administracinės, baudžiamosios teisės pažeidimus, akcentuota, kaip alkoholio vartojimas įtakoja jaunimo nusikalstamumą.

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


Suprasdamas vandens svarbą,  „Saulėtekio“ progimnazijos Savanorių klubas nutarė organizuoti šią dieną savo mokykloje.

Kovo 22 dieną mūsų mokykloje vyko mokinių ir mokytojų protmūšis „Gamtos labirintai“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti.

Šiemet, minint „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetį, „Vaikų linija“ nusprendė šią iniciatyvą keisti, išplėsti ir pakviesti savo veiklomis ir idėjomis jungtis prie sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ visus, norinčius stabdyti patyčias ir kitokį skaudinimą.

Projekto „Aukštos kokybės kompleksinės paslaugos – tai kelias į pozityvią šeimos raidą ir saugumą“ balandžio mėnesio veiklos.

  Kovo 18 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje anglų kalbos bendrojo kurso penktų klasių mokiniams vyko atvira integruota tikybos ir anglų kalbos pamoka „Šv. Patriko diena“.