Pranešimai

Protmūšis „GAMTOS LABIRINTAI“

        Kovo 22 dieną mūsų mokykloje vyko mokinių ir mokytojų protmūšis „Gamtos labirintai“, skirtas Pasaulinei Žemės dienai paminėti. Ką gi mes galime nuveikti, kad mūsų Žemė ilgai gyvuotų? Mokykloje jau buvo organizuotos įvairios akcijos, parodos, kurtos eilės, šoktas šokis Žemei, rašytas laiškas į Laosą. Šiais metais dėmesį Žemei nusprendėme parodydami demonstruodami žinias. Protmūšį „Gamtos labirintai“ organizavo gamtos ir matematikos mokslų mokytojai, talkino Ekologinio klubo mokiniai. Dalyviams teko atsakyti į  įvairius klausimus apie Žemę, jos turtus: augalus, gyvūnus, vandenį, žymias Lietuvos vietas. Komandos draugiškai tarėsi, mokėsi ir tikrinosi savo žinias. Pralaimėjusių nebuvo – nugalėjo draugiškas komandų, sirgalių supratimas, kad tik visų mūsų  neniokojanti ir rūpestinga veikla prisidės prie Žemės vertybių išsaugojimo ateities kartoms.

 Gamtos mokslų, matematikos  mokytojos
Ankstesnės naujienos


Šiemet, minint „Veiksmo savaitės BE PATYČIŲ“ dešimtmetį, „Vaikų linija“ nusprendė šią iniciatyvą keisti, išplėsti ir pakviesti savo veiklomis ir idėjomis jungtis prie sąmoningumo didinimo mėnesio BE PATYČIŲ visus, norinčius stabdyti patyčias ir kitokį skaudinimą.

Projekto „Aukštos kokybės kompleksinės paslaugos – tai kelias į pozityvią šeimos raidą ir saugumą“ balandžio mėnesio veiklos.

  Kovo 18 d. Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje anglų kalbos bendrojo kurso penktų klasių mokiniams vyko atvira integruota tikybos ir anglų kalbos pamoka „Šv. Patriko diena“.

Skaitytojo dienos tikslas – pagerbti aktyviausius skaitytojus, paskatinti, apdovanoti juos, tuo pačiu skatinti ir kitus mokinius skaityti knygutes, semtis žinių, išminties iš knygų.

Kovo 20 dieną vyko paskaita „Pasieniečiai. Kinologai ir jų tarnybiniai šunys“.