Pranešimai

KARJEROS DIENOS

      Kovo 25 dieną  „Saulėtekio“ progimnazijoje  buvo organizuotas susitikimas 7-8 klasių  mokiniams  su atstovais iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir Šiaulių profesinio rengimo centro. Dėstytojai  trumpai pristatė mokiniams savo mokyklas,  supažindino su mokymosi sąlygomis, atsakė į vaikų klausimus.

       Balandžio 4 dieną 8b klasės mokiniai dalyvavo  renginyje  „Profesijų mugė 2019“  Šiaulių  profesinio rengimo centro  Statybos skyriuje .  Mugėje vyko  specialybių demonstravimas, mokymosi sąlygų pristatymas, konsultavimas, pažintinis praktinis išbandymas, mokinių sukurtų gaminių paroda.

FACEBOOK
Ankstesnės naujienos


Akmenės rajono trečių klasių  lietuvių kalbos  diktanto ,,Rašau dailiai ir be klaidų“ rezultatai

Kviečiame paremti Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją – tai nieko nekainuoja. Kartu mes galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų!

Susipažinkite su I- III-ųjų klasių mokinių tarpklasinės matematikos olimpiados, vykusios 2019-04-03, nugalėtojais.

  Kaip ir kasmet šiais mokslo metais ,, Saulėtekio“ progimnazijoje  vyko etikos dienos. 2019 m. kovo 18-19 dienomis 5-8 klasių moksleiviai dalyvavo etikos dienų renginiuose, kuriems jie rengėsi iš anksto.

2019 m. balandžio  12 d. organizuojama TĖVŲ DIENA ,,SAULĖTEKIO“ PROGIMNAZIJOJE