Pranešimai

Gamtamokslinis konkursas - viktorina TYRINĖK, ATRASK. PAŽINK.

            Balandžio 5 dieną Akmenės gimnazijoje įvyko tradicinis 8-9 klasių rajoninis gamtamokslinis konkursas -  viktorina TYRINĖK, ATRASK. PAŽINK. Dalyvavo  mokiniai iš  Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos, Ramučių gimnazijos, Ventos gimnazijos ir Akmenės gimnazijos. Mokytojai, atlydėję mokinius, taisė jų darbus, skaičiavo taškus. Iš mūsų mokyklos dalyvavo 8a klasės mokinė Kamėja Dovidauskaitė, 8b klasės mokinė Beata Zibertaitė, 8c klasės mokinys Gordijus Leonavičius.

            Dalyviai atliko užduotis kompiuteriu, dirbo su mikroskopu ir preparatais, atsakinėjo į žinių ir loginio mąstymo reikalaujančius svečių klausimus. Užduotys buvo įdomios, tačiau nelengvos. Teko pamąstyti ir pasinaudoti savo sukauptomis žiniomis.

            Po nelengvo ir aktyvaus darbo dalyviai galėjo pasižiūrėti buvusių Akmenės gimnazijos mokinių, o dabar jau studentų, paruoštą pristatymą apie genų inžineriją.

             Dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais ir atminimo dovanėlėmis. Svarbiausia - dalyvauti, nes kiekviena nauja patirtis suteikia noro tobulėti.

                                                                  Biologijos mokytojos Ilona Paleckienė ir Angėlė Kazlauskienė

 

 

 
Ankstesnės naujienos


 Kovo 25 dieną  „Saulėtekio“ progimnazijoje  buvo organizuotas susitikimas 7-8 klasių  mokiniams  su atstovais iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus ir Šiaulių profesinio rengimo centro. 

Akmenės rajono trečių klasių  lietuvių kalbos  diktanto ,,Rašau dailiai ir be klaidų“ rezultatai

Kviečiame paremti Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją – tai nieko nekainuoja. Kartu mes galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų!

Susipažinkite su I- III-ųjų klasių mokinių tarpklasinės matematikos olimpiados, vykusios 2019-04-03, nugalėtojais.

  Kaip ir kasmet šiais mokslo metais ,, Saulėtekio“ progimnazijoje  vyko etikos dienos. 2019 m. kovo 18-19 dienomis 5-8 klasių moksleiviai dalyvavo etikos dienų renginiuose, kuriems jie rengėsi iš anksto.