Pranešimai

Mes jau mokame abėcėlę!

 

Abėcėlės šventė

        Dar taip neseniai, neramia širdele, rinkomės į 1-ąją klasę, o štai metai jau apsuko ratą. Dabar jau žinome, kad Abėcėlėje gyvena 32 raidelės. Mokame jas parašyti ir perskaityti. Kad parodytume tėveliams kiek mes išmokome per mokslo metus, susirinkome į  Abėcėlės šventę.  Iš raidelių sudėjome keturis, mūsų nuomone, svarbiausius žodžius: LIETUVA, MOKYKLA, AČIŪ, MAMA.   Šventės metu deklamavome, dainavome, šokome.

      Tėveliai labai džiaugėsi mūsų pasirodymu ir negailėjo plojimų.
Ankstesnės naujienos


Gegužės mėnesio pradžioje, ,,Saulėtekio‘‘ progimnazijos aktų salėje,  vyko I – IV klasių  ,,Šauniausios mergaitės‘‘ rinkimai.

Gera  pabūti kartu su seneliais.

 Edukacinės viešnagės tikslas -  apsilankyti atvirose pamokose. Metodinio užsiėmimo tema „Bendradarbiavimas – naujos kolektyvinės žinios“. 

Paįvairinti mokinių  ugdymo aplinką, kad ji būtų kūrybiška, žadinanti vaikų jautrumą, smalsumą, vaizduotę, saviraišką, mąstymo lankstumą ir išradingumą galima mūsų miesto Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, kuris nuolat organizuoja įvairius renginius vaikams.

Balandžio 23 d. mūsų mokyklos folkloro kolektyvas „Šarkutis“ išsiruošė į Jurginių šventę, Šiaulių rajone.