Pranešimai

Tradicinė senelių-anūkų vakaronė

 

     Balandžio mėnesio pabaigoje mūsų mokyklėlės ketvirtokai pakvietė savo senelius į vakaronę, kuri vyko ,,Saulėtekio“ progimnazijos aktų salėje.

       Anūkai seneliams dainavo jų jaunystės dainas, minė mįsles, deklamavo eilėraščius, vaidino pasakas, grojo dūdelėmis.   Šventėje  jaunieji šokėjai, vadovaujami  Sigitos Gadžij, sušoko keletą smagių šokių. Savo pasirodymu senelius pradžiugino  mokyklos etnografinis ansamblis ,,Šarkutis“, kuriam vadovauja vadovė Daina Jarušaitienė . Muzikos mokyklos  moksleiviai griežė smuiku, grojo kanklėmis ir pianinu. Seneliai buvo taip pat ,,ne iš kelmo spirti“. Jie puikiai minė mįsles, lankstė lėktuvėlius, rungtyniavo estafetėse, sekė pasakas, vaidino.

    Nuotaika buvo puiki! Juk  gera pabūti visiems kartu, pasimokyti vieniems iš kitų, drauge pasilinksminti. 

P.S. Užfiksuotas senelių-anūkų vakaronės akimirkas žiūrėkite NUOTRAUKŲ GALERIJOJE. 
Ankstesnės naujienos


 Edukacinės viešnagės tikslas -  apsilankyti atvirose pamokose. Metodinio užsiėmimo tema „Bendradarbiavimas – naujos kolektyvinės žinios“. 

Paįvairinti mokinių  ugdymo aplinką, kad ji būtų kūrybiška, žadinanti vaikų jautrumą, smalsumą, vaizduotę, saviraišką, mąstymo lankstumą ir išradingumą galima mūsų miesto Viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, kuris nuolat organizuoja įvairius renginius vaikams.

Balandžio 23 d. mūsų mokyklos folkloro kolektyvas „Šarkutis“ išsiruošė į Jurginių šventę, Šiaulių rajone.

Balandžio 29 dieną vyks susitikimas su populiariu vaikų ir jaunimo rašytoju Vytautu Račicku.

Mažieji dainorėliai ir šokėjėliai apsilankė "Senelių namuose" su koncertine programėle "Motin motinėle".