Antrokai mokosi keliaudami

Panaudoję Savivaldybės lėšas, skirtas STEAM veikloms, 2b klasės mokiniai apsilankė VU ŠA STEAM centre ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Nepažintas mikropasaulis: pamatyk nematomą“. Čia mokėsi pasigaminti didinimo priemonę namų sąlygomis ir tyrinėti tikru mikroskopu. Fotografijos muziejuje dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Fotograma – šešėlinio vaizdo drama“. Jie susipažino su viena seniausių fotografijos formų – fotograma. Nepatikėsite! Antrokams pavyko nufotografuoti daiktus be fotoaparato! O Šiaulių istorijos muziejuje – edukaciniame užsiėmime „Archeologinis kostiumas ir virvučių vijimas akmenukais“ –  sužinojo, iš kokių medžiagų priešistorėje gamintas drabužis ir papuošalai, bei savo riešus pasipuošė pačių nuvytomis virvutėmis. Įdomu ir gera mokytis keliaujant!

Loreta Dužinskienė