Aktualijos

„Lyderių mokyklos“ kelionė į Klaipėdą

Kelionė į Klaipėdą

    Gegužės 27 dieną „Lyderių mokyklos“ nariai su mokytojais vyko į kultūrinę pažintinę kelionę po Klaipėdą. Kelias neprailgo, o atvykus į uostamiestį laukė  smagiausia dalis - orientacinis žaidimas „ Klaipėdos miesto Rallye“. Jo metu Klaipėdos senamiestyje ieškojome paslėptų užuominų, vykdėme linksmas užduotis, komunikavome, dirbome komandoje bei patyrėme daugybę nuotykių. Suradę visas užuominas ir įvykdę visas užduotis su šypsenomis veiduose keliavome į Klaipėdos valstybinį muzikinį teatrą, kur stebėjome muzikinę komediją „Šaunuolynas“. Spektaklis suteikė daug gerų emocijų, juokėmės ir linksminomės kartu su aktoriais. Nors vėlai vakare iš autobuso išlipome labai pavargę, vis tiek visi  parsivežėme pačių geriausių prisiminimų.

„Lyderių mokykla“
Ankstesnės naujienos


   Moksleivių atostogų metu Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos metodinė taryba pakvietė mokytojus į metodinę dieną „Idėjų mugė“.  Tai gerosios pedagoginės patirties sklaidos renginys, kurio devizas - “Mokytojas mokytojui“.

Balandžio 20 d. - Tarptautinė kovos su triukšmu diena.

Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija 2015-2016 metais dalyvavo Olweus patyčių prevencijos programos įgyvendinime, kuri truko 18 mėnesių.

Lap­kri­čio 24 dieną Joniškio Mato Slančiausko pro­gim­na­zi­joje vyko res­pub­li­kinė meto­dinė užsie­nio kalbų moky­tojų kon­fe­ren­cija „Kūry­biška klasė“.

Kas sieja Regbio miestą ir Naująją Akmenę?  Kokius sportinius žaidimus per kūno kultūros pamokas žaidžia britų ir amerikiečių moksleiviai? Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų su sportu susijusių klausimų 6a klasės mokiniai ieškojo per dvi integruotas anglų kalbos ir  kūno kultūros pamokas „Sportiniai žaidimai“ (mokytojos L. Balčiūnienė ir L.Štutienė).