Aktualijos

Tyla - gera byla

Tyla - gera byla

    Balandžio 20 d. - Tarptautinė kovos su triukšmu diena. Pasaulio sveikatos organizacija kaip reikšmingiausius triukšmo šaltinius įvardija ausines, vaikiškus žaislus, šventes, automobilių stovėjimo aikšteles, oro uostus, automagistrales. Suprasdami triukšmo žalą, mūsų mokyklos Savanorių klubas kartu su visuomenės sveikatos priežiūros specialiste Gitana Ribinskiene nusprendė organizuoti šią dieną "Saulėtekio' progimnazijoje.

    Norėdami sužinoti triukšmo lygį mokykloje, balandžio 19-ąją triukšmingiausiose mokyklos erdvėse matavome triukšmo intensyvumą. Šio tyrimo rezultatus paskelbėme visai bendruomenei. Mokyklos stenduose pateikėme daug informacijos apie triukšmo neigiamą poveikį žmogaus organizmui.

     Raginome moksleivius ir mokyklos darbuotojus kasdieninę veiklą atlikti tyliau ir prisijugti prie akcijos "Pertrauka tyloje". Šią dieną po trijų pamokų neskambėjo skambutis ir kvietėme  praleisti pertrauką tyloje. Be sustojimo per mokyklos informacinę elektroninę eilutę visiems priminėme apie šios minimos dienos svarbą. Manome, kad ir kitomis dienomis prisiminsime apie tylos naudą.

     Įsiklausykime į tylą ir tausokime savo sveikatą.


Savanorių klubo vadovė
Roma Kleinienė
Ankstesnės naujienos


Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazija 2015-2016 metais dalyvavo Olweus patyčių prevencijos programos įgyvendinime, kuri truko 18 mėnesių.

Lap­kri­čio 24 dieną Joniškio Mato Slančiausko pro­gim­na­zi­joje vyko res­pub­li­kinė meto­dinė užsie­nio kalbų moky­tojų kon­fe­ren­cija „Kūry­biška klasė“.

Kas sieja Regbio miestą ir Naująją Akmenę?  Kokius sportinius žaidimus per kūno kultūros pamokas žaidžia britų ir amerikiečių moksleiviai? Atsakymų į šiuos ir daugybę kitų su sportu susijusių klausimų 6a klasės mokiniai ieškojo per dvi integruotas anglų kalbos ir  kūno kultūros pamokas „Sportiniai žaidimai“ (mokytojos L. Balčiūnienė ir L.Štutienė).

  2016 m. balandžio 6 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 5-ų klasių mokiniai dalyvavo pamokėlėse, kurių tema  — „Vaiko konstitucijos pristatymas ir įteikimas“.

Kovo 14 dieną mūsų mokykloje svečiavosi vienintelė per Lietuvą keliaujanti nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprasti gyvūnai.