Aktualijos

Vaiko konstitucijos pristatymas

     Vaiko teisių konvencija, priimta Jungtinių Tautų Generalinėje Asamblėjoje 1989 m. lapkričio 20 d., — pagrindinis dokumentas, kuriuo remiantis užtikrinamos visos vaiko teisės ir siekiama, kad visi pasaulio vaikai turėtų laimingą vaikystę.

     2016 m. balandžio 6 dieną Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijoje 5-ų klasių mokiniai dalyvavo pamokėlėse, kurių tema  — „Vaiko konstitucijos pristatymas ir įteikimas“. Pamokas vedė vaiko teisių apsaugos skyriaus specialistas A.Klišauskas ir mokinių iniciatyvinės grupės „Tiesė“ narės A.Žymančiūtė ir A.Kovaliovaitė. Jos mokiniams pristatė Vaiko konstituciją ir įteikė kiekvienam asmeniškai.

     Tikima, kad Vaiko konstitucija, parengta vadovaujantis Vaiko teisių konvencija, prisidės prie to, kad kiekvienas Lietuvos vaikas džiaugtųsi vaikyste ir augtų sveikas, laimingas ir atsakingas.

Socialinė pedagogė Audronė Vitkutė
Ankstesnės naujienos


Kovo 14 dieną mūsų mokykloje svečiavosi vienintelė per Lietuvą keliaujanti nariuotakojų ekspozicija ir jos neįprasti gyvūnai.

Nekentėk patyčių vienas!

2016 m. vasario 26 d. „Saulėtekio“ progimnazijoje organizuojama TĖVŲ DIENA.

Ką svarbu žinoti apie lošimų sukeliamą priklausomybę?  Kodėl paaugliai  lošia? Kokius lošimo būdus dažniausiai renkasi paaugliai? Ką  paaugliui svarbu žinoti apie azartinius lošimus?

Renginį  jau šešerius metus organizavo mūsų mokyklos Vaiko gerovės komisija, klausimus pateikė dalykų mokytojos bei mokytojai.