Matematika ir verslumas

Kovo 15 dieną Gargždų „Vaivorykštės“  gimnazijoje vyko Respublikinė matematikos kūrybinių-projektinių darbų konferencija „Matematika už lango“. Konferencijoje dalyvavo  8–12 klasių mokiniai iš visos Lietuvos: nuo pajūrio iki pat Vilniaus. Dalyviai pristatė įdomius kūrybinius projektinius darbus, kuriuos atliko įvairiomis formomis – skaidrėmis ar net žaidimais – matematiką susiedami su muzika, daile, chemija, biologija, verslumu ir sportu.

,,Saulėtekio“ progimnazijos 8b klasės mokinės Vanesa Mikutytė ir Danielė Popovaitė paruošė ir pristatė parnešimą ,,Matematika ir verslumas“.  Moksleives konferencijai paruošė matematikos mokytoja Roma Rudienė.

Renginyje dalyvavusios mokinės  sakė, kad konferencijoje sužinojo apie daugybę veiklų, susijusių su matematika, jos žiniomis. Akivaizdu, jog kiekvienas mokslas gali būti savaip įdomus ir reikšmingas, svarbu tinkamai į jį pažvelgti bei būti smalsiam.  Tai puikus būdas suprasti, jog matematika yra ne tik mokykloje, bet ir už jos ribų.

Mokytoja R. Rudienė

Roma Rudienė