Antrokai dalyvauja STEAM veiklose

Lapkričio 24 dieną 2c klasės mokiniai lankėsi VU ŠA STEAM centre ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Paslaptingas elektros pasaulis“. Veiklos metu vaikai įelektrino  balioną (sukūrė statinį elektros krūvį) ir juo „šokdino“ spalvotus popierėlius, popierinę gyvatėlę, atskyrė pipirus nuo druskos, magiškai nukreipė vandens srovę, net išmatavo sukurto elektros krūvio stiprumą.  Taip pat išbandė interaktyvią šokių sistemą, kur šokdami lavino greitą reakciją, pusiausvyrą, dėmesį. Užsiėmimo metu mokiniai įgijo praktika ir tyrimais grįstos mokymosi patirties.

Po STEAM užsiėmimo dar lankėmės Šiaulių istorijos muziejuje, edukaciniame užsiėmime „Archeologinis kostiumas ir virvučių vijimas akmenukais“. Jo metu geležies amžiaus kostiumu apsirengęs archeologas papasakojo apie senovinius drabužius – nuo akmens amžiaus. Moksleiviai sužinojo apie siūlus, audinius, papuošalus, ginklus. Galėjo apžiūrėti kostiumų rekonstrukcijas, jais apsirengti. Archeologas pamokė vikingų būdu (naudojant akmenukus) nusivyti vieną archeologinio kostiumo elementą – spalvotą virvutę.

Namo antrokai grįžo kupini įspūdžių ir įgiję naudingos patirties.

Lijana Burgienė