Kvepiančios Kalėdos

,,Jei norite pamatyti tikrą kalėdinę žiemos pasaką ir užuosti nuostabiausius kvapus, prašau apsilankyti bibliotekoje, kurioje jaukiai įsikūrė imbieriniai nameliai ir įvairių formų sausainukai- ką tik iš krosnies. Mokinukų darbeliai ne tik gražūs ir įdomūs, bet ir labai skaniai kvepia"- tokiais gražiais žodžiais biliotekos vadovė Laimutė pakvietė į parodėlę, kurioje eksponuojami kepiniai, padaryti integruotos technologijų ir matematikos veiklos metu. Mokiniai skaičiavo, braižė namelių lekalus, ieškojo receptų, gamino tešlą, namelių detales ir dekoravo glajumi. Daug sužinojo ir išbandė praktiškai. Vaikai labai džiaugėsi šia veikla. Sausainukų dekoravimo edukaciją-terapiją išbandė ir " Saulėtekio" mokyklos mokytojos. Sunku žodžiais nusakyti tą stebuklingą Kalėdų kvapą ir nuotaiką , kurie užpildė progimnazijos erdves, bet galime pasidžiaugti vaizdais užfiksuotais nuotraukose.

Inga sts