Asmeniniai finansų labirintai

Labai džiaugiamės ir didžiuojamės „Saulėtekio“ progimnazijos penktokais!

Gegužės 24 dieną I ir II matematikos srauto penktokai dalyvavo Respublikiniame finansinio raštingumo konkurse ,,Asmeniniai finansų labirintai“, kurį organizavo Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras.

,,Saulėtekio“ mokinukai, susiskirstę į grupes, o jų buvo net 12, atliko užkoduotas praktines ir teorines užduotis apie pinigus, asmeninį biudžetą, taupymą – kaupimą, skolinimą(si), draudimą. Labai smagu buvo ieškoti stotelių su užduotimis, jas atkoduoti ir kuo tiksliau atlikti.

Visi mūsų konkurso dalyviai sėkmingai gebėjo naudotis informacinėmis technologijomis ir pademonstravo finansinio raštingumo kompetencijas, atsakomybę ir sąmoningą elgesį su pinigais. Gera nuotaika, puikios emocijos lydėjo viso renginio metu.

Komandas konkursui ruošė matematikos mokytojos Roma Rudienė ir Danutė Kovėrienė.

Matematikos mokytoja metodininkė Roma Rudienė

Roma Rudiene