2% parama

Mieli progimnazijos mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai, visi švietimui neabejingi žmonės,

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai. Esame ypač dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką. Kiekvieno Jūsų širdies sprendimas skirti pajamų mokesčio dalį (2%) - džiaugsminga dovana mokyklai. Maži, geri darbai gimdo didelius ir gražius pokyčius. Paraginkite tai padaryti ir savo draugus bei pažįstamus. Jūsų investicija tikrai bus pelninga Jums ir naudinga progimnazijai.

Nusprendę suteikti paramą mokyklai, užpildykite nustatytos FR0512 formos prašymą. Mokyklos kodas 153250984. Šiais metais, norint paremti progimnaziją 2 procentų pajamų mokesčio dalimi, reikia elektroniniu būdu deklaruoti pajamas už 2018 metus (forma GMP 308). Tik deklaravus pajamas (jei yra tokia prievolė), bus vykdomas Jūsų prašymas dėl 2 procentų sumos pervedimo progimnazijai. Prašymą galima užpildyti ir mokyklos raštinėje arba atvykus pas klasių vadovus. Paramos teikimo būdas nereikalauja iš gyventojo papildomų materialinių išlaidų. Prašymas pervesti 2 procentus pajamų mokesčio sumos turi būti pateiktas iki 2019 metų gegužės 1 dienos.

Patogiau pildyti elektroniniu būdu per EDS https://deklaravimas.vmi.lt

Pildymo konsultacijos teikiamos VMI Mokesčių informacijos centro telefonu 1882.

Kviečiame paremti Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnaziją – tai nieko nekainuoja. Kartu mes galėsime įgyvendinti dar daugiau naujų idėjų!

Nuoširdžiai dėkojame Jums už paramą ir geranoriškumą.

Pagarbiai, Naujosios Akmenės „Saulėtekio“ progimnazijos direktorė Violeta Karalienė